co-jsou-penize1.jpg

Úspora nákladů

Běžný postup

Spoluúčast na nákladech za připojení lokality musí investor uhradit před realizací přípojky. V případě, že z realizace projektu sejde, jsou zapplacené poplatky nenávratně pryč.

S námi

CLITIA Distribuce vybuduje trafostanici a rozvody LDS na vkastní náklady. Poplatky za připojení je možné rozložit v čase případně rozúčtovat koncovým odběratelům. S námi ušetříte a zaplatíte až z výnosů od klientů. 

1667843.jpg

Flexibilita

Běžný postup

Připojení lokality je dimenzování na aktuální potřeby dané fáze projektu. Každý další rozvoj a rozšíření projektu znamená zahájot proces připojení lokality znovu.

S námi

CLITIA Distribuce společně s investorem hledí do budoucnosti, výstavbu trafostanice a připojení lokality dimenzuje s vizí dalšího možného předpokládaného rozvoje. Další faze výstavby jsou pak velmi rychlé, přopojíme je ke stavající trafostanici LDS. Opět ušetříte a získaté drahocený čas.

timesaving.jpg

Úspora času

Běžný postup

Lhůty pro připojení lokality jsou v ČR 18 měsíců od podání žádosti. Potřebná povolení a administrativu si musí zajistit investor sám.

S námi

Čas jsou peníze a proto jsme zkrátili lhůty o až o 12 měsíců. Vaši lokalitu připojíme za půl roku po podání žádosti o připojení, administrativu a legislativu zajistíme za Vás. Navíc každá další faze projektu může být vyřešena i do 14ti dnů.

Zahájení projektu až o 12 měsíců dříve

Time flow.png

Co nabízíme?

ZJISTIT

Chcete nás kontaktovat?

Ozvěte se nám